Visas grupu nodarbības zālē notiek PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA. Pieraksties vismaz 3 h iepriekš, zvanot vai rakstot Joker klubs administrācijai.
  PIRMDIENA OTRDIENA TREŠDIENA CETURTDIENA PIEKTDIENA SESTDIENA SVĒTDIENA
  monday | понедельник tuesday | вторник
wednesday | среда
thursday | четверг friday | пятница saturday | суббота sunday|воскресенье

 7:00

ZUMBA (Liene K.) Nr.1 PP

ZUMBA (Liene K.) Nr.1 PP

 7:30

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins 

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

 8:00

  

NO 15.09. BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (5+ gadi IESĀCĒJIEM) (Anita) Baseins 

 8:30

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (4 - 6gadi) (Rūta) Baseins PP

VESELA MUGURA (Valentīna) Nr.2 PP


DZIĻĀS MUSKULATŪRAS STIEPŠANA - CORE (Rēzija) Nr.2 PP

VESELA MUGURA (Valentīna) Nr.2 PP

DZIĻĀS MUSKULATŪRAS STIEPŠANA - CORE (Rēzija) Nr.2 PP

NO 15.09. BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (5+ gadi AR IEMAŅĀM) (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins

ŪDENS AEROBIKA (Anita) Baseins 

 9:00

PILATES (Natālija) Nr. 2 PP

BODY ART (Jūlija) Nr. 1 PP

BODY ART (Jūlija) Nr. 1 PP

ŪDENS AEROBIKA (Rūta) Baseins PP

 9:30

ABL (Valentīna) Nr.2 PP


ABL (Valentīna) Nr.2 PP

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (2+ gadi) (Rūta) Baseins PP

10:00

MĀMIŅA + BĒRNS (-2 g.v.) (Liene B.) Nr.1 PP

MĀMIŅA + BĒRNS (-2 g.v.) (Liene B.) Nr.1 PP

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins PP

ŪDENS AEROBIKA (Rūta) Baseins PP

10:30

ŪDENS AEROBIKA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Rūta) Baseins PP

STRECH + ROLL (Valentīna) Nr.2 PP

PILATES (Natālija) Nr. 2 PP

STRECH + ROLL (Valentīna) Nr.2 PP

PILATES (Natālija) Nr. 2 PP

      BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (1 - 2 gadi) (Rūta) Baseins PP        

11:00

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins PP

11:15

ŪDENS AEROBIKA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM (Rūta) Baseins PP

11:30

12:00

BĒRNU PELDĒTAPMĀCĪBA (2+ gadi) (Rūta) Baseins PP

12:15 ĶERMEŅA TONUSAM (Karīna K.)  Nr.1 PP   ĶERMEŅA TONUSAM (Karīna K.)  Nr.1 PP   ĶERMEŅA TONUSAM (Karīna K.)  Nr.1 PP no 07.09.
   

12:30

13:00

13:30

14:00

14:30

15:00

LADY DANCE + STRECH (Karīna K.) Nr.2 PP

15:30

16:00

16:30

17:00

17:30  BODY ART (Jūlija) Nr. 1 PP
BODY ART (Jūlija) Nr. 1 PP
  BODY ART (Jūlija) Nr. 1 PP
     
  10.09. ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA (Liene B.) Nr.2 PP
04.09. ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA (Liene B.) Nr.2 PP
12.09. ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA (Liene B.) Nr.2 PP
06.09. ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA (Liene B.) Nr.2 PP
     

18:00

ŪDENS AEROBIKA (Iveta) Baseins PP

ŪDENS AEROBIKA (Anita / Rūta) Baseins

18:30

BODY TONING (Jūlija) Nr. 1 PP

ABS + SEAT (Jūlija) Nr.1

INTERVAL TRAINING (Jūlija) Nr.1 PP

TRX + STRECH 1,5 h (Laine) Nr.2 PP

TRX + STRECH 1,5 h (Laine) Nr.2 PP

TRX + STRECH 1,5 h (Laine) Nr.2 PP

JOGA (Ineta Ķirse) Lielā zāle PP

18:45

19:00

 

19:30

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins PP

AQUA ZUMBA (Liene K.) Baseins PP

20:00

20:30

ZUMBA (Liene K.) Nr.1 PP

ZUMBA (Liene K.) Nr.1 PP

21:00

21:30

Nr. 1 - nodarbību zāle Joker klubs pirmajā stāvā | Nr. 2 - nodarbību zāle Joker klubs otrajā stāvā | Nr. 3 - lielā zāle | PP - nodarbība notiek pēc pieraksta

ZEMAS INTENSITĀTES NODARBĪBA

PIELĀGOTAS INTENSITĀTES NODARBĪBA

AUGSTAS INTENSITĀTES NODARBĪBA NODARBĪBAS NOTIEK BASEINĀ - ŪDENĪ
Kanēļa procedūra
* dāvana gift
40,00 EUR
Test product
Nav noliktavā
0,01 EUR


Sazinieties ar mums

Name*
Phone
E-mail:*
Message*